Galeria tkanin

Poniżej znajdziesz wzory tkanin, które są dostępne w konfiguratorze budki i wkładki.

Nie zamykamy się na Twoje propozycje. Jeżeli wpadł Ci w oko jakiś wzór tkaniny, którego nie ma w mojej ofercie, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz tutaj lub napisz do mnie na adres kontakt@good4baby.pl.

Tkaniny bawełniane

Tkaniny bawełniane idealnie nadają się na siedzisko i oparcie wkładki do wózka dziecięcego.

Każda tkanina bawełniana sprawdzana jest pod kątem substancji szkodliwych i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który został nadany przez Instytut Włókienniczy w Łodzi. Dzięki certyfikatowi Oek-Tex Standard 100 może być pewni, że tkaniny, których używam są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na stan zdrowia Waszych pociech.

Zachęcam do skonfigurowania wkładki do swojego modelu wózka.

Tkaniny wodoodporne

Tkaniny wodoodporne idealnie nadają się na poszycie budki do wózka, a także na podnóżki do wkładek oraz inne akcesoria, które mogą być narażone na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy śnieg,a także wiatr.

Każda tkanina wodoodporna sprawdzana jest pod kątem substancji szkodliwych i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który został nadany przez Instytut Włókienniczy w Łodzi. Dzięki certyfikatowi Oek-Tex Standard 100 może być pewni, że tkaniny, których używam są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na stan zdrowia Waszych pociech.

Zachęcam do skonfigurowania budki lub wkładki do swojego modelu wózka.

Masz pytania? Napisz do mnie