O good4baby

Witaj w świecie good4baby. Good4baby to ja. Good4baby to firma, która powstała w 2015 roku. To odpowiedź na moją pasję i potrzebę podzielenia się nią ze światem. Anita Ciesielska - właściciel good4babyPasja, która polega na kolorowaniu świata Was otaczającego. Zabawa barwą, pięknymi wzorami oraz fakturami materiałów powoduje, że otrzymujecie produkt, który wprowadza w Wasze życie odrobinę radości i indywidualizmu. Nie zamykam się na Wasze propozycje, a każdy Wasz pomysł staje się dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju. To z Wami i na Wasze życzenie powstają nowe inspiracje.

Good4baby to handmade w najczystszej postaci. Odpowiadam za każdy aspekt działalności firmy. Od marketingu, poprzez kontakt z Wami, sklep internetowy, projekty, wykonanie, poszukiwanie materiałów najwyższej jakości.

Każdemu z moich klientów poświęcam tyle czasu ile on sam potrzebuje. Jeżeli kontaktujecie się z good4baby, to kontaktujecie się zawsze z jedną i tą samą osobą. Nikt Was nie odeśle do działu projektowego, bo ja nim jestem, nikt was nie odeśle do księgowej, bo ją nią jestem, nikt Was nie odeśle do działu produkcji, bo ja nim jestem.

To wszystko po to, aby być pewną, że nic mi nie umknie i Wy będziecie zadowoleni z mojej pracy.

Good4baby kryje w swojej nazwie moją dewizę. Ma być bezpieczne i zwyczajnie wygodne dla Waszych dzieci.

Produkty, które dla Was tworzę odpowiadają moim indywidualnym kryteriom jakości. Bardzo wysoko postawiłam sobie poprzeczkę, aby Wasze Pociechy i Wy czuli się docenieni i potraktowani w sposób indywidualny.

Bezpieczeństwo

Moje produkty powstają z zawsze staranie wyselekcjonowanych materiałów, w których produkcji nie użyto szkodliwych dla zdrowia i życia surowców. o good4baby - good4baby - maszyna logoWspółpracuje z polskimi producentami oraz sprzedawcami materiałów, z których każdy musi posiadać certyfikat Oeko-Tex Standard 100, a nici dodatkowo są przebadane pod kątem mechanicznym (nośność) przez Katedrę Materiałoznawstwa, Towaroznawstwa i Metrologii Włókienniczej Politechniki Łódzkiej.

Co tak naprawdę robię?

Wśród moich produktów znajdziecie budki do wózków, kocyki, wkładki, śpiworki, zabawki sensoryczne, poduszki, namioty tipi i wiele innych.

Jeżeli masz jakiś pomysł na produkt, który uważasz, że powinnaś lub powinieneś mieć, napisz do mnie. Nie pozostawię Cię bez odpowiedzi. Wielu Klientów przekonało się, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, tylko realizacja niektórych pomysłów musi potrwać zwyczajnie dłużej.