O good4baby

Projektuję i tworzę dodatki do wózków dziecięcych i nie tylko…

Witaj w świecie good4baby. Good4baby to odpowiedź na moją pasję i potrzebę podzielenia się nią ze światem. Pasja, która polega na kolorowaniu świata Was otaczającego. Zabawa barwą, pięknymi wzorami oraz fakturami materiałów powoduje, że otrzymujecie produkt, który wprowadza w Wasze życie odrobinę radości i indywidualizmu. Nie zamykam się na Wasze propozycje, a każdy Wasz pomysł staje się dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju. To z Wami i na Wasze życzenie powstają nowe inspiracje.

Produkty, które dla Was tworzę odpowiadają moim indywidualnym kryteriom jakości. Bardzo wysoko postawiłam sobie poprzeczkę, aby Wasze Pociechy i Wy czuli się docenieni i potraktowani w sposób indywidualny.

Bezpieczeństwo

Moje produkty powstają z zawsze staranie wyselekcjonowanych materiałów, w których produkcji nie użyto szkodliwych dla zdrowia i życia surowców. Współpracuje z polskimi producentami oraz sprzedawcami materiałów, z których każdy musi posiadać certyfikat Oeko-Tex Standard 100, a nici dodatkowo są przebadane pod kątem mechanicznym (nośność) przez Katedrę Materiałoznawstwa, Towaroznawstwa i Metrologii Włókienniczej Politechniki Łódzkiej.

2015

Prawie 10 lat na rynku

Ponad 2 000

Zrealizowanych zamówień

4,42/5

Opinie klientów

“Good4baby kryje w swojej nazwie moją dewizę. Ma być bezpieczne i zwyczajnie wygodne dla Waszych dzieci.”

~ Anita Ciesielska

Good4baby to handmade w najczystszej postaci. Odpowiadam za każdy aspekt działalności firmy. Od marketingu, poprzez kontakt z Wami, sklep internetowy, projekty, wykonanie, poszukiwanie materiałów najwyższej jakości.

~ Anita Ciesielska

Masz pytania? Napisz do mnie