Jaką budkę do wózka Valco Baby Snap wybrać?

Jaką budkę do wózka Valco Baby Snap wybrać?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto nosi się z zamiarem dodania odrobiny świeżości lub odnowienia swojego wózka i zakupu nowej budki.

Mam nadzieję opisać tutaj różnice pomiędzy poszczególnymi budkami i odpowiedzieć na pytania, które najczęściej Państwo zadajecie.

W oryginalnej wersji z wózkiem dostajemy budkę, która jest dość obszerna, ma możliwość przedłużenia po odpięciu suwaka i całkiem zgrabnie się prezentuje. W porównaniu do niektórych popularnych marek, w wózku Valco Baby Snap udało się uzyskać całkiem ładny efekt patrząc na całość.

Jedyny szczegół, który mi osobiście przeszkadzał, to pojedyncza maszynka zamykająca i otwierająca suwak. Dlatego w swoich projektach używam dwóch maszynek na każdy suwak w budce. Pozwala to na swobodne otwieranie i zamykanie przedłużeń w budce, bez konieczności szukania, po której stronie znajduje się maszynka suwaka. To niewielki szczegół, ale poprawia znacznie komfort użytkowania budek do wózka Valco Baby Snap.

Zatrzymajmy się na chwilę przy przedłużeniu budki. W oryginalnej budce wózka Valco Baby Snap znajdziemy jedynie jeden panel przedłużający. W naszym sklepie możecie Państwo zamówić budkę jeszcze dłuższą, wyposażoną w 2 dodatkowe panele. Nasza budka posiada wówczas dwa zamki, które możemy otwierać i zamykać według potrzeb. Po całkowitym rozłożeniu otrzymujemy budkę imponujących rozmiarów sięgających niemal do podnóżka.

Standardowo budki składające się z dwóch paneli przedłużających wykonane są z tkaniny wodoodpornej. W odpowiedzi na wiele zapytań opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, które polega na zastosowaniu w jednym z paneli siatki zamiast tkaniny wodoodpornej. Jest to idealne rozwiązanie na okres letni. Dzięki zastosowanej siatce zapewniamy dziecku większy komfort poprzez zwiększenie cyrkulacji powietrza co w upalne dni nie jest bez znaczenia. Jest to rozwiązanie, które nie sprawdzi się w chłodne zimowe, jesienne i wiosenne dni. W tej sytuacji jeden z paneli będziemy musieli zamknąć, a budka nie będzie miała tak ekstremalnej długości jak w przypadku otwarcia obu paneli.

valco baby snap

Budka standardowa do wózka Valco Baby Snap w wersji złożonej

valco baby snap

Budka standardowa do wózka Valco Baby Snap w wersji rozłożonej

valco baby snap

Budka przedłużana do wózka Valco Baby Snap w wersji złożonej

valco baby snap

Budka przedłużana do wózka Valco Baby Snap w wersji z rozłożonym jednym panelem

valco baby snap

Budka przedłużana do wózka Valco Baby Snap w wersji z rozłożonymi dwoma panelami

Valco Baby Snap

Budka przedłużana z jednym panelem z siatki w połowie rozłożona

valco baby snap

Budka przedłużana z jednym panelem z siatki całkowicie rozłożona

Kolejną opcją, którą możecie Państwo zamówić w naszym sklepie do budki Valco Baby Snap jest moskitiera przeciw owadom. Moskitiera jest dostępna dla każdej wersji budki, bez różnicy, czy będzie to standardowa długość, czy przedłużana z siatką w jednym z paneli, czy cała z tkaniny wodoodpornej. Moskitiera jest doszyta do przodu budki i schowana w specjalnym zamykanym tunelu. Oznacza to nic innego, jako to, że mamy ją cały czas pod ręką. Wystarczy odpiąć suwak i rozciągnąć moskitierę, zaczepiając ją na końcu o podnóżek. Jest to świetny gadżet do tych rodziców, których pociechy uwielbiają spać w wózku na świeżym powietrzu.

valco baby snap

Budka Valco Baby Snap z moskitierą

valco baby snap

Budka Valco Baby Snap z moskitierą

Wybierając budkę do wózka Valco Baby Snap w naszym sklepie macie Państwo dostęp do wielu opcji. Przy wyborze należy się zastanowić na jakich opcjach Państwu zależy, co jest dla Państwa najlepsze i czego dokładnie potrzebujemy.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele gotowych projektów budek pasujących do wózka Valco Baby Snap.

Zapraszam również do skorzystania z konfiguratora budek do wózków, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie opcje omawiane powyżej, a dodatkowo będzie mogli wybrać wzory tkanin, z których wykonana zostanie budka.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem +48 515 837 755.